جزایر 9 گانه ترکیه

جزایر نه گانه پرنس در نزدیکی استانبول واقع شده اند و یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری این شهر به حساب می آیند.

شاید یکی از بهترین قسمت های تور استانبول بازدید از جزایر پرنس استانبول باشد چرا که این مجموعه جزایر با محیطی زیبا و بدون اتومبیل فرصتی مناسب برای استراحت فراهم نموده اند . جزایر پرنس به مجموعه جزایر نه گانه کینالی آدا ، بورگاز آدا ، هیبلی آدا ، بیوک آدا ، صدف آدا، قاشق آدا ، سیوری آدا ، یاسسی آدا و طاوشان آدا گفته می شود که در میان آب های دریای مرمره واقع شده اند . از بین این جزایر 4 مورد اول عمومی بوده و به روی همگان باز شده اند . در این مجموعه جزایر ، جزیره بیوک آدا از بقیه بزرگتر بوده و زیبائی ها و جذابیت های آن زبانزد می باشد . جزایر پرنس که از جاذبه های گردشگری ترکیه به شمار می آید در قسمت آسیایی استانبول واقع شده اند و به سبب اینکه در گذشته محلی برای تبعید شاهزادگان طرد شده بوده اند به این نام شهرت یافته اند .

با اقامت ترکیه میتوانید از تمامی این جاذبه های گردشگری استفاده کنید

مناسب برای استراحت فراهم نموده اند . جزایر پرنس به مجموعه جزایر نه گانه کینالی آدا ، بورگاز آدا ، هیبلی آدا ، بیوک آدا ، صدف آدا، قاشق آدا ، سیوری آدا ، یاسسی آدا و طاوشان آدا گفته می شود که در میان آب های دریای مرمره واقع شده اند . از بین این جزایر 4 مورد اول عمومی بوده و به روی همگان باز شده اند . در این مجموعه جزایر ، جزیره بیوک آدا از بقیه بزرگتر بوده و زیبائی ها و جذابیت های آن زبانزد می باشد . جزایر پرنس که از جاذبه های گردشگری ترکیه به شمار می آید در قسمت آسیایی استانبول واقع شده اند و به سبب اینکه در گذشته محلی برای تبعید شاهزادگان طرد شده بوده اند به این نام شهرت یافته اند .

جزیره بیوک آدا استانبول

توریستی ترین جزیره، بویوک آدا است که بزرگ ترین جزیره دریای مرمر نیز به شمار می رود. بویوک به زبان فارسی به معنی بزرگ و آدا به معنی جزیره است. در این جزیره که طبیعت بسیار بکری دارد خبری از ماشین نیست. تنها چند ماشین پلیس و آتش نشانی در این جزیره هستند که آنها هم در صورت نیاز فقط گاهی در جزیره تردد می کنند. همچنین کشیدن سیگار در سرتاسر این جزیره ممنوع است مردم در این جزیره با درشکه های 4 نفره ای به نام فایتر ، دوچرخه و خودروهای برقی جابه جا می شوند. گردشگران برای تفریح و گردش در این جزیره می توانند دوچرخه کرایه کنند. اگر بخواهید با درشکه جزیره را بگردید حدود یک ساعت زمان نیاز دارید. مسجد، کلیسا و جنگل های سرسبز مکان هایی هستند که می توانید از دیدن آنها لذت ببرید. بستنی های بیوک آدا بسیار معروف و خوش طعم هستند، فرصت چشیدن آنها را از دست ندهید. غذاهای دریایی در رستوران های جزیره به وفور یافت می شود. مغازه های میوه فروشی نیز بسیار مورد توجه گردشگران هستند. اینجا به دور از شلوغی استانبول می توانید به آرامش واقعی دست پیدا کنید.

از جمله دیدنی ترین مکان ها در جزیره بویوک آدا، یتیمخانه رومی پرینکیپو است که دومین سازه بزرگ چوبی دنیا به شمار می رود. بنای ساختمان بسیار قدیمی است و به دلیل وجود احتمال ریزش بهتر است سعی کنید وارد ساختمان نشوید. این عمارت 2 هزار متر مربع وسعت دارد و از نظر تاریخی قدیمی ترین سازه چوبی اروپا است. این مجموعه از نیم قرن قبل فعالیتی ندارد و بنای ساختمان نیز در یک آتش سوزی آسیب زیادی دیده است.

میتوانید با سر زدن به سایت دیوار ترکیه آگهی خود را به صورت رایگان درج کرده تا به توانید زود تر به خواسته خود که ممکن است خرید خانه در ترکیه و یا فروش پاسپورت و برسید.

 


Good Days on the Way آدا ,جزایر ,، ,های ,جزیره ,اند ,آدا ، ,شده اند ,بیوک آدا ,در این ,واقع شده ,برای تبعید شاهزادگان ,قسمت آسیایی استانبول ,استراحت فراهم نموده ,برای استراحت فراهممنبع

نحوه جدا کردن باتری از ماشین

خودروی برقی

باتری لیتیوم یونی

باتری خورشیدی

روش صحیح باتری به باتری کردن خودرو

بررسی مشکلات برق خودرو

عمر باتری های خودرو برقی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کولر های آبی بورس برنج زیارت باغ صبا خرید قطعات دامپ تراک کوماتسو سفارش انواع طراحی داخلی لوکس شرکت ایرانیان فن پارتیشن شیشه ای دانلود فیلم با لینک مستقیم همه چی موجوده دانستنی ها درباره فیلم و سریال