باتری نیسان رونیز

باتری فابریک نیسان رونیز باتری های70 آمپر است برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 70 است.

حالا برسیم به این برسیم که چرا اسم این خودرو را رونیز گذاشتن، رونیز (اولیا) اسم یک شهر در شمال استان فارس نزدیک در شهر فسا که پارس خودرو علاقه مند بود آن زمان ماشین های خود را از شهر های مختلف استفاده کند. مثل (رونیز، سرانزا، قشقایی) هر کدوم از این ماشین ها مال یکی از شهر های ایران می باشد.

این ماشین به دلیل داشتن صفحه کلاچ روغنی بسیار نرم می باشد و راحت می توان کلاچ گیری کرد و زیاد به پاهاتون فشار وارد نشود و همین طور فرمان بسیار نرمی دارد در زمان رانندگی این ماشین به دلیلی نداشتن ایربگ تولیدش متوقف شد که اگر پارس خودرو این مشکل را فراهم می کرد هنوز هم اشخصای بودن که نسخه صفر این ماشین را خریداری بکنند.

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ 2.4 لیتری این خودرو مصرف سوخت بسیار بالای دارد. عواملی مانند وزن زیاد خودرو نیز سبب شده اند که ضعف موتور در این زمینه تشدید شود. عدد و رقم مربوط به مصرف بنزین این خودرو به صورت ترکیبی 12 لیتری در صد کیلومتر است که در فضای شهری این مقدار به بالای 16 لیتری برای هر 100 کیلومتر  خواهد رسد. به این ترتیب عطش این خودرو برای بنزین سیری ناپذیر است.

مشخصات فنی باطری نیسان رونیز

·        ولتاژ : 12 ولت

·        آمپراژ : 70 آمپر

قیمت باتری نیسان رونیز به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو نیسان رونیز کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

 


Good Days on the Way باتری ,ماشین ,رونیز ,خودرو ,نصب ,     ,نیسان رونیز ,این خودرو ,این ماشین ,نصب شده ,باتری نیسان ,باتری نیسان رونیز ,نیسان رونیز باتریمنبع

نحوه جدا کردن باتری از ماشین

خودروی برقی

باتری لیتیوم یونی

باتری خورشیدی

روش صحیح باتری به باتری کردن خودرو

بررسی مشکلات برق خودرو

عمر باتری های خودرو برقی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

روانشناسی کاربردی و مفید صبرم سر اومد الان بخر تحویل بگیر مدیریت ساخت بلاگسر*اشعار خواجوی کرمانی*زندگی نامه خواجوی کرمانی تورهای مسافرتی داخلی و خارجی ارزان جشنواره پرسش مهر 98 رئیس جمهور بهترین سایت پایاعمده خوشمزه ترین مزه ها